В Остриці урочисто відкрили нову амбулаторію

У п′ятницю, 7 червня, відбулось відкриття новозбудованого приміщення КНП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини Святого Великомученика Пантелеймона Острицької сільської ради».

В урочистостях взяли участь в. о. голови Чернівецької облдержадміністрації Михайло Павлюк, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, народний депутат України Григорій Тіміш , голова Герцаївської РДА Віорел Ястремський та інші.

У рамках розбудови доступної та якісної медичної допомоги у сільській місцевості маємо вже третю в області збудовану амбулаторію. Нещодавно було введено в експлуатацію нові амбулаторії у с. Чагор Глибоцького району та у с. Комарів Кельменецького району. Сьогодні понад 4 тисячі мешканців Остриці отримують сучасні європейські умови медичного обслуговування, а місцеві медики – чудові умови праці. І що найважливіше, заклад первинної медичної допомоги забезпечений службовим автотранспортом та медичним обладнанням, – відзначив у вітальному слові Михайло Павлюк.

Новозбудоване приміщення передбачене для групової практики й розраховане на 90 відвідувань протягом доби. Тут працюють два сімейні лікарі. Загальна кошторисна вартість будівництва складає 7,5 мільйона гривень. Площа нового приміщення 320 кв. м., що втричі більше старої будівлі, де раніше розташовувався заклад первинної медичної допомоги.