Молниця відзначила храм та 619-річчя від дати першої історичної згадки

Вчора, 6 червня, в день, коли весь православний світ відзначав Вознеіння Христа,  в Молниці відбувся святковий концерт з нагоди храму цього села та 619-річчя від дати його першої історичної згадки.

Перед місцевим будинком культури встановили сцену, на яку вийшли як місцеві діти, які незважаючи на брак досвіду подібних виступів довели що майстерності і таланту їм не бракує, так і вже відомі оркестри народних інструментів “Плаюл Херцей” з нашого районного центру та гості з міста Бричень, Молдова “Фрунзе де дор”.

Привітав односельців і настоятель місцевого храму, отець Михайло Маращук, а староста села Михайло Маланка розповів всім присутнім про історію Молниці.

В  якості почесних гостей на свято завітали консул генерального консульства Румунії в Чернівцях, Едмонд Неагоє, голова Герцаївської райдержадміністрації Віорел Ястремський та гість з Румунії,  Костянтин Гологан.

Вони подякували організаторам цього чудового свята Василю Скрипкару, Герцаївському міському голові та Адріану Медведю, начальнику відділу культури, національностей та релігії міської ради.