В центрі зайнятості обговорили можливості працевлаштування засуджених осіб

У понеділок, 3 червня у приміщенні Герцаївської філії Чернівецького обласного центру зайнятості у м.Герца відбувся Круглий стіл на тему: “Шляхи співпраці з питань працевлаштування та соціальної адаптації засуджених осіб”.
У роботі Круглого столу взяли участь в.о. керівника районного відділу державної виконавчої служби Генадій Сіротян, начальник Герцаївського районного сектора філії державної установи «Центр пробації» в Чернівецький області Сергій Танасой, директор Герцаївської філії Чернівецького ОЦЗ Іван Гажук, начальника відділу взаємодії з роботодавцями Тамара Герман та юрисконсульт Герцаївської РФ Наталія Аміхалакіоає.
Основним питанням круглого столу було обговорення спільних заходів служб щодо реалізації Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю.
Начальник Герцаївського районного сектора філії державної установи «Центр пробації» в Чернівецький області Танасой Сергій проінформував присутніх про основні завдання служби пробації. про проблемні питання, що виникають у вирішенні питань у сфері зайнятості.
Іван Гажук – директор Герцаївської РФ розповів про можливості співпраці у вирішенні питань зайнятості осіб, які перебувають під апробаційним наглядом. Про особливості працевлаштування та послуги служби зайнятості для осіб що потребують соціального захисту на ринку праці присутнім розповіла Тамара Герман.
Прийнято рішення щодо подальшого проведення спільних заходів.