На засіданні колегії райдержадміністрації підбили підсумки соціально-економічного розвитку району за І квартал 2019 року

Наприкінці минулого тиждня голова районної державної адміністрації Віорел Ястремський провів чергове розширене засідання колегії РДА за участі місцевих голів, начальників структурних підрозділів РДА, керівників районних служб, підприємств, установ, відомств. На колегії було підбито підсумки соціально-економічного розвитку Герцаївського району за І квартал 2019 року та хід підготовки до літнього оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків району у 2019 році.

Щодо підсумків розвитку району, доповідачі констатували, що за січень-березень 2019 року до загального фонду місцевих бюджетів району надійшло власних та закріплених доходів 3,4 млн.грн., що становить 129,2 % до планових призначень, або більше на 579,1 тис. грн. в порівнянні до відповідного періоду минулого року.

Виконання плану забезпечено всіма 8 місцевими бюджетами району.  За 1 квартал 2019 року профінансовано 11 районних програм із 25.

Також під час наради були розглянуті питання які стосувалися організації дітнього відпочинку для дітей нашого району.