В Герцаївській райдержадміністрації обговорили стан доріг, дотримання прав дітей та організацію індивідуального навчагння

Голова райдержадміністрації Віорел Ястремський вчора провів нараду з сільськими головами, начальниками струтурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками підприємтсв, установ, організацій, місцевих представництв міністерств та відомств. В роботі наради також взяв участь голова районної ради Віктор Чукля. Серед основних питань, що розглядались на нараді – про рорзвиток в районі дорожнього господарства, про стан дотримання прав дітей різних категорій та про стан організації індивідуальної форми навчання в загальноосвітніх закладах району.

Щодо ситуації в сфері дорожнього господарства присутніх на нараді поінформували начальник відділу містобудування та архітектури Олена Анкуца а начальник місцевої шляхо-ремонтної бригади Іван Томагу, які окреслили основні проблеми та стан освоєння коштів на ремонтні дорожні робоьи в розрізі населених пунктів району.

Про організацію індивідуальної форми навчання, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Октавян Магас зазначив, щовраховуючи демографічну ситуацію та на підставі поданих відношень, організовано індивідуальну форму навчання учнів, які проживають у селах, де кількість учнів у класі становить менше 5 осіб.

Відповідно до висновків КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей та довідок ЛКК Герцаївської районної лікарні впроваджено індивідуальне навчання для 11 дітей з особливими освітніми потребами  у наступних закладах загальної середньої освіти: Тернавський НВК – 2 учні; Хряцьківський НВК – 2 учні; Великобудський НВК – 2 учні; Петрашівська ЗОШ І-ІІІ ст. – 3 учні; Байраківський НВК – 2 учні.

За результатами наради головою райдержадміністрації були дані доручення, направлені на покращення ситуації.