Для учнів Герцаївського ліцею влаштували акцію “Запобігти. Врятувати. Допомогти”

Вчора, 15 травня фахівці Герцаївського районного сектора влаштували акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» для учнів Герцаївського ліцею імені Г.Асакі,

На території навчального закладу рятувальники організували показ пожежно-рятувальної техніки та спорядження. Діти побачили, чим оснащений пожежний автомобіль, посиділи в його кабіні, дізналися, за допомогою чого рятувальники розрізають металеві конструкції при дорожньо-транспортних пригодах, та як гасять пожежі. Також фахівці Служби порятунку продемонстрували присутнім різні види вогнегасників, навчили учасників акцій, як правильно ними користуватися, роз’яснювали правила безпеки. Вогнеборці розповіли, до яких наслідків призводять пустощі з вогнем, ігнорування правил безпеки, використання несправних електроприладів тощо. Свої слова про загрозу від таких дій рятувальники аргументували розповідями про пожежі та надзвичайні події, які доводилося їм ліквідовувати. З уст вогнеборців такі застереження для дітей звучали переконливіше, школярі усвідомлювали важливість недопущення пожеж.

Окрім цього, школярі відчули себе рятувальниками, подаючи воду з пожежного рукава, приміряючи каску та бойовий одяг вогнеборців. А педагоги закладу отримали корисні навички, як користувалися вогнегасником, та були проінструктовані щодо порядку дій на випадок виникнення пожежі.