У Герцаївському районі пройшов ярмарок професій “Зроби крок до майбутнього”

Днями на базі Тернавського навчально-вихового комплексу Герцаївська районна філія Чернівецького обласного центру зайнятості провела Ярмарок професій «Зроби крок до майбутнього».

Ярмарок відвідали майже 150 учнів 9 – 11 класів таких закладів освіти, як Дяківецький НВК, Куликівський НВК, Хряцьківський НВК.

На ярмарку професій Чернівецький транспортний коледж, Чернівецьке вище професійне  училище радіоелектроніки, Чернівецьке професійное училище №3 презентували професії, за якими готують висококваліфікованих спеціалістів.

Майбутні радіомеханіки, фотографи, електромонтери, майстри діагностики проводили майстер-класи з обслуговування і ремонту споруд та об’єктів колійного господарства, технічного обслуговування і ремонту вагонів, організації перевезень і управління на автомобільному транспорті, обслуговування та ремонт уавтомобілів і двигунів.  Перукарі та кравці-закрійники демонстрували свої навички та вміння; розповіли старшокласникам про діяльність своїх закладів, поспілкувалися зі учнями, поділись досвідом кар’єрного зростання,  взяли участь у дискусії щодо проблем якості освіти та підбору персоналу.

Дуже цікавим був показ моделей та майстер-клас із кравецької майстерності учнів Чернівецького вищеого професійного училища №3.

Для школярів, які ще не визначились зі своїм професійним майбутнім або сумніваються у правильності вибору професії, працювала «Експрес-тестування». Там можна було пройти профдіагностичне тестування, результати якого показують нахили та здібності людини. «Будуєте кар’єру, але не знаєте з чого почати? Завітайте до служби зайнятості, пройдіть профорієнтаційні тести, які допоможуть зрозуміти, до чого у вас схильність, а також отримайте консультації фахівців щодо побудови вашого професійного майбутнього», – наголосили фахівці служби зайнятості.

Герцаївської районної філії обласною службою зайнятості протягом січня-травня 2019 року проведено 3 ярмарки професії, у яких взяли участь понад 409 осіб