У Годинівці відбувся традиційний Кубок села з футболу

9 травня  на стадіоні села Годинівка традиційно відбулися змагання з футболу на Кубок села, який в цей день відзначав і свій храм. У змаганнях взяли участь команди сіл Годинівка, Остриця та Хряцька. Згідно жеребкування, першими зустрілися команди з Годинівки та Хряцьки. В результаті  матч закінчився бойовою нічиєю 1-1. У другому матчі господарі турніру зустрілися з футболістами з Остриці, які у підсумку здобули перемогу з рахунком 2-3. В останньому матчі зустрілися команди Хряцьки та Остриці. Матч закінчився у ніччю 0-0.

Переможцями турніру стали футболісти с. Остриця, друге місце зайняли футболісти с.Хряцька, третіми стали господарі з Годинівки.

Організатори змагань також визначили кращого воротаря та кращого гравця турніру, кращого півзахисника, кращого захисника, кращого нападника, кращий гол турніру.

Нагородження провів голова Острицької сільської ради Василь Цуркан, в.о. старости села Годинівка Віорел Ботлунг, начальник гуманітарного відділу (освіти, культури, молоді та спорту) Олександр Андрієш.

Острицька сільська рада щиро вдячна Михайлу  Давіду та  Михайлу Килару, які брали активну участь в організації турніру.