В Герці вшанували учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

25 квітня в місті Герца відбулись районні заходи, приурочені 33 річниці Чорнобильської катастрофи. Зокрема, голови райдержадміністрації Віорел Ястремський та районної ради Віктор Чукля спільно з представниками Герцаївської ОТГ та районної громадської організації “Чорнобильці Буковини” поклали вінки та квіти до пам’ятної стели на честь ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Після цього в районному Будинку дозвілля для дітей та молоді відбулися урочистості, під час якої керівники районної влади та керівник громадської організації чорнобильців вручили ряд грамот, медалей та нагород найактивнішим членам організації.

Звертаючись до присутніх, голова райдержадміністрації Віорел Ястремський зазначив, що “молодшим людям важко зрозуміти відчай тих, хто впродовж годин змушений був назавжди покинути місця, де жили їхні батьки, діди і прадіди. Але для нинішньої молоді ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС є прикладом мужності, вірності обов’язку. Ваш приклад надихає захисників України, які воюють з ворогом на Сході.”

Крім того, в цей день було організовно зустріч чорнобильців з керівниками профільних служб, відомств, під час якої вони отримали відповіді та роз’яснення чинного законодавства в сфері соціального захисту, надання медичних послуг, санаторно-курортного обслуговування тощо.