На Герцаївщину завітали представники Міністерства освіти і науки та Міністерства культури України

В рамках семінару “Больцанські/Боценські рекомендації щодо національних меншин у міждержавних відносинах” завітали Наталія Бєскова, начальник відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин головного управління загальної середньої та дошкільної освіти Директорату дошкільної та шкільної освіти Міністерства освіти і науки України; Світлана Харченко, головний спеціаліст, відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин головного управління загальної середньої та дошкільної освіти Директорату дошкільної та шкільної освіти Міністерства освіти і науки України; Михайло Подюк, заступник директора департаменту – начальник відділу інформаційно-аналітичної роботи з питань етнополітики Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України.

Представники обох Міністерств відвідали заклади освіти нашого району, а саме Великобудський НВК та Тернавський НВК.

Великобудський НВК вразив своєю гостинністю, теплою атмосферою, щирими посмішками учнів та вчителів закладу. Відрадно, що педагогічний колектив доклав багато зусиль для облаштування кабінетів та створення нового освітнього простору відповідно до вимог.

Новий, сучасний Тернавський НВК відкрив двері у освітній простір, який надає якісні освітні послуги для мешканців декількох сіл. Гордістю закладу є відповідно облаштований, сучасний спортивний зал. Діти з радістю можуть завітати до шкільної бібліотеки, в якій наявні книги та підручники як державною так і рідною мовами.