Відбувся районний тур фестивалю-конкурсу “Рідний край” Україна

На прикінці минулого тижня  талановиті представники  Герцаївщини прийняли участь в проведенні районного туру фестивалю-конкурсу “Рідний край” Україна, який проводиться на Буковині під патронатом благодійного фонду “Рідний край” Україна та засприянням культури і відділу культури, національностей та релігії райдержадміністрації.

Символічну естафету від голованого організатора фестивалю Ярослава Унггуряна отримали голова районної ради Віктор Чукля та перший заступник голови РДА Тетяна Глибочану.

Головна мета фестивалю – сприяння розвитку талановитих дітей шляхом проведення конкурсу-фестивалю, що охоплює кожен куточок України та дає можливість учасникам поборотись за першість в різних номінаціях, а також позмагатися за пальму першості з конкурсантами. За своєю ідейністю фестиваль сприяє становленню і розвитку національної культури, через вияв дитячої фантазії та творчості.

Незабутній за емоціями та колоритом, конкурс, що проводився у районному будинку культури об’єднав по 45 учасників різних категорій, віком від 5-23 років. Довести, що кращі в плані майстерності, пластичності, музичних та творчих здібностях молоді учасники намагались в номінаціях: мистецтво вокалу, мистецтво художнього читання, музичне мистецтво, мистецтво хореографії,  образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво.

Дітей прийшли підтримати батьки, родичі та друзі.

Переможців визначало поважне журі, яке очолив художній керівник Чернівецької обласної філармонії, лауреат обласної літературно-мистецької премії Остап Сачук.

Лауреати конкурсу будуть запрошені на обласний відбірковий тур фестивалю, що проходитиме в місті Чернівці.