В Герцаївській бібліотеці пройшло четверте засідання салону румунської книги

Вчора, 26 березня, на базі Герцаївської ЦРБ відбулось ІV засідання літературного салону румунської книги який за традицією зібрав в черговий раз найкращіх румунських письменників та культурних діячів з Чернівців та Сучави.

З цієї нагоди перший свій офіційний візит на Герцаївщину здійснила і новий генеральний консул Румунії в Чернівцях Ірина Станкулеску, яка привітала учасників заходу, підкресливши його важливість для покращення співпраці між бібліотекарями та публіцистами з двох сусідніх держав.

Габріел Карабуш, директор бібліотеки Буковини «I. Г. Сбієра» пояснив присутнім принципи діяльності сучавського літературного салону, одночасно представивши своїх  колег членів  Сучавської делегації – Аліс Нікуліке, співавтора “Енциклопедії Буковини”, Олену Пінтіліє, бібліотекаря бібліотеки Буковини «I. Г. Сбієра» та Дойну Черніка письменницю та журналіста.

Ілля Зегря, голова Спілки румунських письменників, підкреслив важливість друкованих книг, а також представив краєзнавчих румунських письменників і журналістів: письменика Мірчу Лютика, науковця Іллю Попеску, журналіста «Zorile Bucovinei»Марію Тоаке, редактора публікації «Concordia»Дойну Божеску та інших.

Також у заході взяли участь Віктор Чукля, голова Герцаївської районної ради, Тетяна Глибочану, перший заступник Герцаївської РДА, Марія Довгань, заступник директора ЧОУНБ ім.М.Іваська та інші.