Понад 6 тисяч відвідувачів звернулися до Центрів обслуговування платників Новоселицької та Герцаївської ДПІ

Протягом січня-лютого 2019 року до Центрів обслуговування платників Герцаївської ДПІ та Новоселицької ДПІ Новоселицького управління ГУ ДФС у Чернівецький області звернулися понад 6 тисяч платників податків, які отримали консультаційні, інформаційні, адміністративні послуги, подавали податкову звітність отримали довідки про отримані доходи та довідки про суми сплоченного единого соціального внеску. З них – майже 1330  громадян отримали адміністративні послуги.

Найбільш запитуваною залишається послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. За два місяці 2019 року громадянам було видано 745 реєстраційних номерів облікової картки платника податків.

Також, затребуваними послугами залишаються реєстрація книг обліку розрахункових операцій, реєстрація розрахункових книжок та касових апаратів – 135 звернень, реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 126 звернень, надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 138 звернень, зареєструвалось платниками єдиного податку 81 суб’єктів господарювання.

Нагадуємо, що Центр обслуговування платників працює: з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, у п’ятницю – 9:00 до 16:45. Перерва на обід – з 13:00 до 13:45.

Для платників податків та громадян у приміщенні ЦОП розміщені інформаційні та тематичні стенди з питань застосування норм Податкового законодавства, зразки заповнення заяв, податкової звітності, єдиного внеску та перелік адміністративних послуг.