До складу ОВК №203 увійшли більше трицяти осіб

На сайті центральної виборчої комісії був опублікований склад ОВК №203 з центром у місті Новоселиця до складу якої входить і Герцаївський район.

Так, головою комісії став Хлєвний  Денис  Євгеновича, який представляє кандидата  Юрія Тимошенка.

Заступником голови ОВК призначили Гуменюка Олега Мирославовича – представника Романа Безсмертного, а секретарем комісії Гетманцева Олександра Валентиновича, який представляє кандидата Сергія Таруту.

Також, до складу окружної виборчої комісії увійшли 33 члени:

Бабич Василь Миколайович ( Шевченка Ігоря Анатолійовича)

Базь Мірча Андрійович (Вілкул Олександр Юрійович)

Бартошко Михайло Ігорович (Скоцик Віталій Євстафійович)

Бедяк Галина Миколаївна (Тимошенко Юлія Володимирівна)

Биндю Андрій Васильович (Наливайченко Валентин Олександрович)

Гаврелюк Ольга Анатоліївна (Соловйов Олександр Миколайович)

Герасимчук Любов Петрівна (Носенко Сергій Михайлович)

Герман Віталій Георгійович (Мураєв Євгеній Володимирович)

Головльов Анатолій Миколайович (Садовий Андрій Іванович)

Гусан Іван Іванович (Новак Андрій Яремович)

Дмитрієва Оксана Петрівна (Кривенко Віктор Миколайович)

Житарюк Віра Олександрівна (Шевченко Олександр Леонідович)

Каліструк Микола Іванович (Гриценко Анатолій Степанович)

Канжа Віоріка Дмитрівна (Петров Володимир Володимирович)

Коваль Віктор Михайлович (Данилюк Олександр Володимирович)

Кожокар Віктор Володимирович (Габер Микола Олександрович)

Кордунян Ольга Михайлівна (Ляшко Олег Валерійович)

Краснов Олексій Аурелович (Кива Ілля Володимирович)

Литвинюк Антоніна Василівна (Насіров Роман Михайлович)

Мельник Віра Василівна (Порошенко Петро Олексійович)

Мельничук Крістіна Анатоліївна (Богомолець Ольга Вадимівна)

Москалюк Ганна Анатоліївна (Ригованов Руслан Олександрович)

Мурараш Емілія Іванівна (Мороз Олександр Олександрович)

Нікітіна Тетяна Георгіївна (Каплін Сергій Миколайович)

Обершт Сніжана Станіславівна (Зеленський Володимир Олександрович)

Романюк Іван Стахович (Бойко Юрій Анатолійович)

Романюк Надія Василівна (Литвиненко Юлія Леонідівна)

Стукалов Юрій Олександрович (Кошулинський Руслан Володимирович)

Супрович Олексій Васильович (Смешко Ігор Петрович)

Торончук Іван Желувич (Журавльов Василь Миколайович)

Урсуляк Тетяна Юріївна (Бондар Віктор Васильович)

Чепурка Дмитро Іванович (Дерев’янко Юрій Богданович)

Шмуйло Володимир Вікторович (Купрій Віталій Миколайович).