У Тернавці пройшов відкритий турнір  Герцаївської ДЮСШ «Олімп» з волейболу

В неділю, 17 лютого в спортзалі Тернавського НВК пройшов відкритий турнір  Герцаївської ДЮСШ «Олімп» з волейболу серед дівчат 2004-2006 р.н.  пам’яті Якова Постівки. У змаганнях взяли участь чотири команди, серед яких вихованки ДЮСШ  Глибоцького і Новоселицького  районів, а також дівчата з сіл Дяківці та Хряцька, які  представляли Герцаївщину.

У церемонії відкриття турніру взяв участь народний депутат України, Григорій Тіміш, який виступив і у якості головного спонсора змагань. Він привітав юних волейболісток та побажав ім великих досягнень у спорті.

Всі зустрічі були цікавими і напруженими, а переможниць турніру визначили лише в останній зустрічі. У підсумку перше місце дісталося дівчатам з Дяківецького НВК, які перемогли всіх своїх суперниць. Другими стали представниці Глибоцької ДЮСШ, а третє місце дісталося волейболісткам з Новоселиці.

Церемонію нагородження провели директор місцевого НВК Іван Чіботару, голова Тернавської сільської ради Іван Пантя та директор Герцаївської ДЮСШ «Олімп» Георгій Тінку. Кожна з команд призерів отримала кубки, медалі та грамоти. В кінці помічник пана Тіміша Володимир Фолошня вручив всім командам-учасницям грошові винагороди від народного депутата.