У Герці радилися, якою має бути сучасна публічна сільська бібліотека

Днями в Герцаївській ЦРБ пройшло засідання школи  бібліотекаря за темою «Публічна бібліотека на селі: час нових підходів».
Під час Школи бібліотекаря розглядалися актуальні питання сьогодення , такі як:
• Фахові надбання творчого спілкування :
• Сільська бібліотека: сучасна модель обслуговування ;
• Бібліотека як простір для розвитку сучасної молоді ;
• Впровадження УДК в практику роботи бібліотек ЦБС та ОТГ;
• Інформаційне забезпечення органів місцевого самоврядування (ОТГ) ;
• Підвищення професійної компетентності в Інтернет – просторі;
• Парад методичних порад – 2019.

Сьогодні Skype – сучасне спілкування, за допомогою ,якого було організовано SKYPE-міст з Уманською центральною бібліотекою, Іванківької центральної районною бібліотекою та бібліотекою с.Княждвір Печеніжинської ОТГ.
Директор Чупряк Людмила та бібліотекарі Уманської центральної бібліотеки , зацікавили присутніх учасників Школи бібліотекаря активною роботою їхньої бібліотеки, під час онлайн – спілкування ділилися різними думками , про те ,як зацікавити сьогодні користувачів , щоб вони стали активною категорією відвідувачів бібліотеки.
Марія Козьменко , завідувач бібліотеки с.Княждвір Івано – Франківської області , розповіла про те , як бібліотека працює сьогодні під час реформи децентралізації, зважаючи на те , що Печенігівська ОТГ утворилася в Україні серед перших. Цінним та корисним досвідом було поділено ,про проект «Громада на мільйон»,де Печенігівська ОТГ прийняла участь та виграла його, для розвитку своєї громади.
Провідний бібліотекар Годун Світлана Іванківської центральної районної бібліотеки Київської області, розповіла про сучасні методи роботи бібліотеки з людьми поважного віку, за допомогою новітніх технологій – інтернет . Цікава практика організації та методики переведення бібліотечних фондів з системи ББК на УДК впроваджено у Іванківській бібліотеці.
Під час Школи бібліотекаря була присутня студентка 1 курсу ЧНУ ім.Ю.Федьковича ,спеціальності
«Інформаційна,архівна та бібліотечна справа» Заєц Анна ,яка розповіла про навчання в університеті ,та проявила захоплення роботою бібліотекарів.