Учнівське лісництво «Мрія» довело, що є одним з найкращих в державі

У 2001 році на базі Куликівського НВК було створене учнівське лісництво «Мрія», яке об’єднує в своїх рядах 50 учнів. Головною метою цього дитячого об’єднення є прищеплення любові до природи рідного краю формування практичних навичок для садіння та догляду за лісами, а головне – виховання в дітях прагнення стати справжніми патріотами своєї справи. За учнівським лісництвом закріплено 140 га лісу для проведення навчальних теоретичних і практичних занять для експериментально-дослідницької роботи, збирання насіння та лікарської сировини, охорони, захисту та благоустрою лісів.

Вихованці лісництва беруть активну участь  у підготовці ділянок та у  посадці саджанців цінних лісових порід, за остані 5 років посадивши 50 тис саджанців. Приймають активну участь в усіх екологічних акціях. За ці роки білбше 10 учнів пішли шляхами своїх батьків, дідів обравши почесну професію – лісівника.  

Також, юні лісівники активні і постійні учасники природознавчих і природоохоронних  конкурсів та екологічних акцій. Минулий рік вдавя для них дуже успішним, здобувши найвищі місця в області в таких конкурсах як: всеукраїнська трудова акція «Парад квітів біля школи»-І місце, всеукраїнська трудова акція «Юннатівський зеленбуд» – І місце, всеукраїнська трудова акція «Плекаємо сад»- ІІІ місце, всеукраїнський конкурс «Ліси для нащадків» І місце, всеукраїнський заочний конкурс – огляд  внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів «Галерея кімнатних рослин» та зайняте в обласному етапі:  ІІІ місце, та інші. Відзначилися під час даних конкурсів такі вихованці лісництва як Тодерян Олексій, Аштефиноє Анна-Сніжана, Гриб Анна-Марія які під керівництвом наставників Анжеліки та Олександра Тодерян, Георгія Апетрі, Лариси Сідор та інших довели що Куликівське учнівське лісництво серед найкращіх.

Але звісно головним конкурсом минулого року був ХІІ Всеукраїнський зліт учнівських лісництв, який пройшов на Сумщині. Сюди завітали юні лісівники та представники лісогосподарських підприємств з 23 регіонів України. Чернівецьку область представили вихованці учнівського лісництва «Мрія» Куликівського навчально-виховного комплексу. Для виставки досягнень учнівських лісництв, куликівськи учні привезли з собою карликове дерево Бонсай – граб звичайний, флораріум у лампочці, колекцію насіння, 25 наукових робіт, альбом робіт за всі 17 років існування шкільного лісництва, макет екологічної стежини, банер історичного лісництва. Їхня виставка була настільки  гарною, великою та наповненою роботами, що кожен мав бажання сфотографуватися біля неї.

За сумлінну, плідну працю та активну участь учнівське лісництво «Мрія» Куликівського НВК нагородили грамотою у виставці-презентації досягнень учнівських лісництв. Олексій Тодерян відзначений грамотою за ІІ місце у захисті науково-дослідницьких робіт.

Це довело ще раз що майбутнє нашого лісу в надійних руках.