У Герцаївському районному центрі зайнятості презентували військову службу за контрактом

Днями в приміщенні Герцаївської районної філії обласного центру зайнятості відбулась презентація військової служби за контрактом за участю представників Чернівецького обласного військового комісаріату.

Фахівці відділу взаємодії з роботодавцями філії Лариса Акостакіоає та профінформатор Маріана Аксентій представили безробітним гостей. Зокрема, щоб презентувати вільні військові посади безробітним до районної філії завітали майор Петро Іванін, старший солдат Олександр Примачик, матрос Андрій  Бобко, солдат Віталій Костинюк.

Безробітні ознайомилися з особливостями військової служби за контрактом, термінами проходження служби та умовами матеріального забезпечення військовослужбовців-контрактників, переліком пільг та змінами в законодавстві, що стосуються військовослужбовців та членів їх сімей.

Особливу увагу зосередили на питаннях соціального захисту військовослужбовців. Держава гарантує військовослужбовцям вихід на пенсію на пільгових умовах, надання житла на час проходження військової служби та можливість отримати житло, опанувати військові спеціальності, право на безкоштовне та пільгове здобуття вищої освіти у військових навчальних закладах, лікування та оздоровлення.