Шкільне лісництво «Мрія» Куликівського НВК долучилася до акції «Підгодуємо птахів взимку»

Шкільне лісництво «Мрія» Куликівського НВК Герцаївського району, що базується в Тарнавському лісництві ДП «Чернівецький лісгосп» влаштувало 24 січня акцію «Підгодуємо птахів взимку».

Участь у акції взяли працівники Тарнавського лісництва, педагоги та представники ДП «Чернівецький лісгосп».

Учні презентували присутнім свої знання щодо важливості підгодівлі птахів взимку та годівниці, які самі ж і виготовили на уроках праці.

Опісля представник ДП «Чернівецький лісгосп» подарував шкільному лісництву підручник з дендрології, і всі вирушили до лісу чіпляти годівнички, в які попередньо насипали насіння для птахів.

«Вкрай важливим є виховання у дітей відповідальності за тварин, які присутні в екологічному середовищі нашої області. Взимку птахи потребують у 20 разів більше їжі ніж зазвичай. На Буковині в основному це дятли, граки, синиці, горобці, щиглики, жайворонки, сойки», – зазначає вихователь гуртків «Юний еколог» та «Юні лісівники дендрологи» Куликівського НВК Георгій Апетрі.

Всього було виготовлено та розміщено на деревах 35 годівниць.

«Наше шкільне лісництво функціонує з 2001 року. Ми постійно займаємо лідерські позиції у Всеукраїнських та обласних конкурсах. Щороку в нашому лісництві займається від 45 до 50 учнів 5-9 класів. Всі вони мають відповідну форму. Діти надзвичайно вмотивовані та натхненні лісом», – розповідає керівник шкільного лісництва «Мрія», директор Куликівського НВК Анжеліка Тодерян.

Акція з підгодівлі птахів взимку триває з 1 грудня до 1 березня.