Герцаївське «Бюро правової допомоги» інформує: домашнє насильство карається кримінальною відповідальністю

11 січня 2019 року набрали чинності зміни до Кримінального кодексу, згідно з якими домашнім кривдникам загрожують громадські роботи на строк від 150 до 240 годин, або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 5 років, або до двох років позбавлення волі.

 

Домашнє насильство – це умисне систематичне вчинення фізичного, психологічного або економічного насильства щодо подружжя чи колишнього подружжя або іншої особи, з якою винний перебуває (перебував) у сімейних або близьких відносинах, що призводить до фізичних або психологічних страждань, розладів здоров’я, втрати працездатності, емоційної залежності або погіршення якості життя потерпілої особи.

Якщо Ви чи Ваші родичі, знайомі потребуєте правової допомоги – звертайтеся до Герцаївського «Бюро правової допомоги», ми знаходимось за адресою: вул. Центральна, 14-А, м. Герца, наш телефон: (03740) 2-10-46, також працює Єдиний контакт – центр з надання безоплатної правової допомоги               0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно в межах України).