Колективу комунального підприємства “Герцаївський центр ПМСД” вручили ключі від спеціалізованого автомобіля

У п′ятницю, 28 грудня, колектив комунального некомерційного підприємства “Герцаївський центр ПМСД” отримав у подарунок новий спеціалізований легковий автомобіль VOLKSWAGEN Caddy, придбаний за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.  Вручив ключі керівнику медичної установи Дмитру Годорогу народноий депутат Григорій Тіміш який докав найбільше зусиль для реалізації цієї доброї справи.

В заході також взяли участь заступник голови ОДА Ігор Богатирець, голови обласної ради Іван Мунтян,  керівники райдержадміністрації та районної ради Віорел Ястремський та Віктор Чукля.

Як зазначалось на зустрічі представників влади з працівниками центру, новий спеціально обладнаний для санітарно-медичних потреб автомобіль допоможе медикам транспортувати до амбулаторій пацієнтів, яким важко пересуватися, надасть змогу привозити до віддалених сільських амбулаторій спеціалістів вузьких спеціальностей, здійснювати оперативну доставку аналізів з амбулаторій до лабораторії і т. п.