У Герці відкрили «Герцаївський інклюзивно-ресурсний центр»

28 грудня відкрили «Герцаївський інклюзивно-ресурсний центр». Після освячення приміщення, та маленького імпровізованого концерту дуже талановитих дітей, присутніх привітали Михайло Павлюк, в.о. голови обласної державної адміністрації, Іван Мунтян, голова обласної ради, народний депутат Григорій Тіміш, директор Департаменту освіти і науки ОДА Оксаною Палійчук, та звісно керівники нашого району.

“У грудні минулого року депутати районної ради підтримали ініціативу управління освіти та потреби суспільства і своїм рішенням розпочали створення закладу, а вже сьогодні ми є свідками завершення запланованої роботи”, –  зазначив Михайло Павлюк.

За сумлінну працю з дітьми з особливими потребами та з нагоди урочистого відкриття інклюзивно-ресурсного центру подяки та грамоти від в.о. голови Чернівецької ОДА та голови облради отримали представники колективу «Інклюзивно-ресурсний центр Герцаївської районної ради» та ті, хто активно долучилися до робіт з його відкриття. В цей день присутні на святі діти з особливими освітніми потребами отримали подарунки та солодощі від представників влади та народного депутата Григорія Тіміша.