В Герцаївській РДА районна влада та керівники ОТГ обговорили основні бюджетні аспекти на наступний рік

 

Сьогодні, 4 грудня Герцаївська РДА спільно з районною радою ініціювали та провели ряд робочих зустрічей з керівниками Герцаївської та Острицької ОТГ з питань співфінансування ряду районних служб та відомств.

Зокрема, було вироблено план спільних дій в сфері утримання в наступному році мережі центральної районної бібліотечної системи, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Герцаївської музичної школи з її філією в с. Байраки, районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), трудового архіву та інших установ, які потребують співфінансування з районного бюджету та бюджетів Острицької та Герцаївської об’єднаних територіальних громад.

У частині використання коштів увага акцентувалась на необхідності формування найбільш оптимальної структури бюджетних видатків, створенні в установах ефективних управлінських апаратів та упередженні випадків  нераціонального витрачання бюджетних коштів. В результаті спільних багатогодинних дискусій та ретельного фінансового аналізу прогнозних показників бюджетів, сторонам вдалося виробити компромісні рішення по кожній спірній статті видатків.