У Герцаївському районі провели показові тренування з питань цивільного захисту

Вчора, 28 листопада  згідно окремого доручення Управлінням ДСНС України у Чернівецькій області у Герцаївському районі  було проведено навчання щодо дій служб цивільного захисту району у разі виникнення надзвичайних ситуацій (подій) характерних для осінньо-зимового періоду. Керівником навчання була перший заступник  голови РДА Тетяна Глібочану.

Метою даних навчань було забезпечення постійної готовності органів управління і служб цивільного захисту Герцаївського району, організація оперативного реагування на надзвичайні ситуації, а також відпрацювання порядку взаємодії з районними службами цивільного захисту у разі виникнення надзвичайних ситуацій і аварій.

Основними цілями навчання було вдосконалити практику та навички керівного складу, органів управління щодо організації проведення аварійно-рятувальних робіт, а також робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та захисту населення; перевірити готовність органів управління та сил цивільного захисту району до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій чи подій, характерних для погіршених умов осінньо-зимового періоду; спільно з’ясувати проблемні питання щодо реалізації вимог Кодексу цивільного захисту України, законодавчих та інших керівних документів з питань ЦЗ та НС; визначити стан готовності Герцаївської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Чернівецької області до вирішення завдань, пов’язаних з погіршенням погодних умов.

Проведене показове тренування виявило і окремі слабкі місця на які було звернуто увагу при підведенні підсумків навчання. Поставлені завдання і визначені терміни усунення недоліків.