Герцаївських безробітних вчили основ комп’ютерної грамотності

З метою підвищення рівня знань в галузі інформаційних технологій в роботі з комп’ютером та стандартними комп’ютерними програмами, в Герцаївській районні філії Чернівецького обласного центру зайнятості проведено семінар з основ комп’ютерної грамотності для 10 безробітних.

Для кожної сучасної людини комп’ютерна грамотність – це оволодіння мінімальним набором знань і навичок роботи на персональному комп’ютері, а особливо в наш час –  вміння, таке ж необхідне, як і вміння читати або писати. Саме швидкість обміну інформацією впливає на ритм діяльності людей, допомагає швидше зорієнтуватися в тому чи іншому питанні, а в сфері зайнятості – значно полегшує пошук роботи.

Основам комп’ютерної грамотності навчав провідний інженер з комп’ютерних систем філії Чорней Віктор. Він розповів безробітним як працювати з операційною системою Windows, продуктами Microsoft Word, Microsoft Excel, PowerPoint, Outlook і Internet Explorer, ознайомив з Інтернет-сайтами щодо пошуку роботи – trud.ua, rabota.ua, work.ua, водночас слухачі виконали практичні завдання.

Учасники залишилися задоволеними результатами навчання та впевнені, що здобуті навички стануть корисними під час працевлаштування.