Відрахування до соціальних фондів на Новоселиччині та Герцаївщинні цьогоріч зросли на 26 мільйонів гривень

В Новоселицькому управлінні ГУ ДФС у Чернівецькій області повідомляють що з початку 2018 року роботодавці Новоселицького та Герцаївського районів спрямували на соціальні потреби 142.9 млн.гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

При цьому індикативний показник за 10 місяців виконано на 101,0 відсотка, а це означає, що додатково Пенсійний фонд та інші державні соціальні фонди отримали понад 2,5 млн. гривень.

Якщо ж порівняти з аналогічним періодом минулого року, то темп росту надходження внеску склав понад 122,6 відсотків, таким чином загальна сума надходжень зросла на 26,4 млн. гривень.

У фіскальній службі району звертають увагу, що на рівень відрахувань єдиного соцвнеску вплинули такі фактори, як процес детінізації ринку праці, збільшення кількості суб‘єктів господарювання, які сплачують ЄСВ за найманих працівників, та, відповідно, розширення кола легально працюючих найманих працівників.

«Кошти єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування спрямовуються на забезпечення соціальних потреб. Отже мешканцям краю гарантоване забезпечення фінансування пенсій, захищених соціальних гарантій на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань та інших виплат. Ми вдячні усім хто легально працює, чесно сплачує податки та робить вчасні відрахування до державних соціальних фондів», – підкреслює начальник Новоселицького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області Яна Габовда.