Володарем Суперкубку Герцаївського району 2018 став ФК Цурень

Днями на стадіоні м. Герца відбувся матч за Суперкубок Герцаївського району з футболу. Між собою зустрілися цьогорічний чемпіон району “Зоря” Остриця та володар кубку ФК Цурень.

Матч був досить напруженим. Футболістам з с. Цурень вдалося досить швидко відрити рахунок красивим ударом з значної відстані. Остриця кинулася одразу до воріт суперника з метою відігратися. Чемпіони району мали досить багато непоганих моментів щоб відігратися ще до кінця першого тайму.

Не менш небезпечними були і контратаки ФК Цурень. У такій самій напруженій боротьбі пройшов і другий тайм. І все ж таки за хвилину до завершального сфистка “Зоря” зрівняла рахунок, тож доля Суперкубку вирішувалася на післяматчевих пенальті.

Після тривалої серії переможцями стали ФК Цурень.

Ще до початку фінального матчу, вперше юніорськи команди розігрували між собою “Кубок федерації”.

У підсумку І місце дісталося юним футболістам Острицької “Зорі”, другими стали ФК Цурень та третє місце дісталося команді “Форвард” з м. Герца.

Церемонію нагородження провели головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Міну Павалакі, керівник гуманітарної галузі Острицької ОТГ Олександр Андрієш та  голова районної федерації футболу Костянтин Кришмару.