У Герцаївському ліцеї провели профінформаційний семінар для батьків

29 жовтня Герцаївська районна філія Чернівецького обласного  центра зайнятості спільно з дирекцією Герцаївського ліцею ім. Георгія Асакі провели профінформаційний семінар для батьків ліцеїстів 8-11 класів. У заході взяли участь 42 батьків та класні керівники 8-11 класів.

З інформацією про послуги, які надає державна служба зайнятості та професії, які користуються попитом на ринку праці, ознайомила присутніх провідний фахівець з  профорієнтації Герцаївської районної  філії Тамара Педурару.

Фахівець служби зайнятості надала батькам загальні відомості про ту чи іншу професію, її значення у житті та перспективи розвитку.

Зокрема, наголосила, що один фах вимагає сили та спритності, інший – інтелектуальних зусиль, акуратності, ще інший – комунікабельності, стриманості. Деякі професії однотипні, вимагають від людини практично однакових рис. Їх можна об’єднати у групу, уявивши собі своєрідні професійні держави з власними законами, мовою, населенням, що займають на карті певне місце. Розповіла про порадник для батьків, який містить такі підпункти: