Мешканці Молниці продовжують боротьбу за землі, які були виділені невідомим учасникам АТО

Мешканці Молниці продовжують боротися за свої землі. Так, сьогодні, 12 жовтня декілька десятків небайдужих людей з цього села зустрілися у приміщенні Герцаївського районного будинку культури з начальником головного управління держгеокадастру в Чернівецький  області Юрієм Ватаманюком. Люди обурені, що нікому не відомі учасники АТО отримали землі на березі Прута, на полі, яке місцеві використовували як пасовисько для своєї худоби. Пан Ватаманюк завірив присутніх, що установа, яку він очолює, діяла виключно в межах чинного законодавства, і що дані особи побажали отримати землі саме тут.

В залі були і декілька учасників антитерористичної операції з нашого району, які здивувалися, як зовсім чужі люди знали про ці землі, а місцеві захисники України отримали ділянки в інших місцях. На це присутні теж не отримали чіткої відповіді.

В залі ходили чутки, що особи, які отримали землі в Молниці, це насправді працівники правоохоронних органів з нашої області, які добре знали цінність цих ділянок, багатих на  поклади піску.

У підсумку після двогодинних дебатів Юрій Ватаманюк заявив, що надалі жодне рішення про виділення земельних ділянок в адміністративних межах села Молниця не буде прийматися без обговорення з місцевою владою. Аналогічне рішення сесії Герцаївської міської ради продемонстрував і міський голова  Василь Скрипкару.

Стосовно шести осіб, які вже встигли приватизувати ці ділянки, місцеві готові позиватися до суду, але з першу люди хотіли б зустрітися з ними та дізнатися, чим Молниця так привабила їх? На жаль, зараз окрім імен ніхто не володіє більше ніякими їхніми даними.

Слід зазначити, що ця боротьба за справедливість триває вже більше одного місяця. Так, днями, на прийом до голови Чернівецької обласної адміністрації Олександра Фищука прийшла група, яка складалися з місцевих депутатів та активістів з с. Молниця на чолі з головою Герцаївської ОТГ Василем Скрипару та головою районної ради Віктором Чукля.

Губернатор пообіцяв взяти під особистий контроль цю справу, а також видати розпорядження про тимчасову заборону виділення даних земельних ділянок.

Чим все закінчиться – покаже час, але мешканці Молниці виглядають абсолютно налаштованими відстояти свої права на ці землі в будь який законний спосіб.