В Герцаївському районному центрі зайнятості презентували нове підприємство

З метою працевлаштування безробітних та надання допомоги роботодавцю у підборі кадрів нещодавно, за сприяння Герцаївської районної філії Чернівецького ОЦЗ відбулася презентація роботодавця ТОВ «СЕ Борднетце – Україна».

Основний вид діяльності підприємства –  виробництво електричного й електронного устаткування для автотранспортних засобів.

Представник підприємства молодший фахівець з персоналу Ольга Береза ознайомила присутніх з історією підприємства, умовами праці, розміром заробітної плати, а також розповіла про роботу підприємства, асортимент продукції та актуальні вакансії. Наразі тут потрібні в’язальники схемних джгутів, кабелів та шнурів.

Для осіб, які бажають працювати, але не мають відповідного досвіду роботи, є можливість стажування та навчання безпосередньо на робочому місці, зокрема за направленням служби зайнятості.

У презентації взяли участь 19 осіб. В ході спілкування з представником підприємства було відібрано 3 особи для подальшого проходження співбесіди безпосередньо на підприємстві. Сподіваємось, що після проходження співбесід кандидати будуть працевлаштовані.