Фахівці Герцаївського районного центру зайнятості провели урок-семінар для учнів Буківського НВК

Наприкінці минулого тижня, фахівці Герцаївської районної філії Чернівецького ОЦЗ провели профорієнтаційний урок-семінар для учнівської молоді на тему «Моя професія – моє майбутнє» з учнями 8-9 класів Буківського НВК.

Нині вибір навчального закладу та вибір професії відіграє важливу, а іноді вирішальну роль у житті молодої людини.  Кажуть,  що вдало обрана професія – це половина щастя.

В заході взяли участь 17 учнів. Фахівці служби зайнятості прагнули, аби  школярі дізналися більше про види професійної діяльності, зокрема ті, які користуються попитом на регіональному ринку праці. Світ професій широкий і зробити влучний вибір не так просто. Не випадково працівники служби зайнятості розповіли дітям про формулу успішного вибору професії. Учні також дізналися  які є робітничі професії, що користуються попитом та ознайомились з послугами, що надає служба зайнятості випускникам.

Під час зустрічі учні переконалися, що успіху можна досягти, коли є улюблена справа, яка дозволяє реалізувати творчий потенціал людини. Тож правильний вибір професії – найважливіший крок до успішної кар’єри.