Новий корпус Тернавського НВК урочисто відкрили

Вчора, 1 вересня в Тернавці пройшли урочистості з нагодм відкриття новозбудованого корпусу місцевого НВК.

Свято розпочалося о 10.00 з  освячення новобудови, яке провели отці Дмитро Балан та Василь Молодянов.

Блище до 11.00 почали зібратися і високоповажні гості, серед яких були голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук, голова обласної ради Іван Мунтян, народний депутат Григорій Тіміш,  директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Оксаною Палійчук, генеральний консул Румунії в Чернівцях Елеонора Молдован,  керівники нашого району Віорел Ястремський та Віктор Чукля та інші.

Високопосадовці почергово привітали мешканців Тернавки з цією визначною подією в історії села. Окремі слова подяки були адресовані директору Тернавського НВК Яківу Постівка, який в цей день відзначав 35 років своєї роботи на посаді директора цього освітнього закладу. Його нагородили медаллю “100 років Буковинського віча” та іменним годинником. Також голова Тернавської сільської ради Іван Пантя оголосив, що Яківу Постівка було присвоєно звання “Почесний громадянин села”.

Після маленької святкової програми, яку приготували учні НВК, директор підрядника проекту ТОВ “Надія”  Василь Бічер вручив директору символічний ключ від новобудови. Після цього гості разом з місцевими мешканцями оглянули новий корпус.