І серед юнаків і серед дорослих володарем Кубку Герцаївського району з футболу 2018 став ФК Цурень

У п’ятницю, 24  серпня, коли наша держава відзначала 27 річницю своєї незалежності, на стадіоні міста Герца пройшли фінальні матчі Кубку Герцаївського району з футболу 2018 року.

Цьогоріч і у юнаків і у дорослих між собою зустрілися ФК Мольниця та ФК Цурень. Обидві зустрічі були досить напруженими і інтрига про переможців зберігалася до самого кінця матчів. Серед юнаків перемогу з рахунком 2-1 здобули хлопці з с. Цурень.

У другій грі, в якій зустрілися дорослі команди, обидва суперника мали достатньо моментів для відзначення, але єдиний гол забив юний вундеркінд герцаївського футболу Крістіан Давід, який у 15 річному віці грав і за юніорів, і за дорослих, серед яких був визнаний найкращім гравцем фіналу.

Церемонію нагородження провели голова районної ради Віктор Чукля, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Міну Павалакі, керівник гуманітарної галузі Острицької ОТГ Олександр Андрієш та звісно голова районної федерації футболу Костянтин Кришмару, який і виступив в якості головного організатора цих змагань.