В Герці встановили основні напрями взаємодії між “Центром пробації” та “Герцаївським бюро правової допомоги”

Начальник Герцаївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області Серій Танасой провів робочу зустріч з начальником «Герцаївського бюро правової допомоги» Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Євгеном Кондель. Метою зустрічі було обговорення напрямків взаємодії.
Основними завданнями такої співпраці є забезпечення розвитку взаємодії системи надання правової допомоги та служби пробації, формування правової освіченості клієнтів пробації та прагнення створення рівних можливостей для доступу таких осіб до правосуддя шляхом організації надання безоплатної правової допомоги.
Сторони домовилися активно співпрацювати у сфері правопросвітництва шляхом проведення таких спільних заходів як тематичні семінари, лекції, круглі столи, зустрічі, а також організації доступу через функціонування дистанційних пунктів.
 За результатами зустрічі досягнуто домовленості про подальшу співпрацю в сфері надання правової допомоги клієнтам пробації.