У Герці засуджених ознайомили з можливостями працевлаштування

Начальник Герцаївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області Серій Танасой спільно з фахівцем Герцаївської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Тамарою Педурару провели просвітницько-профілактичний захід для осіб, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. Метою заходу є сприяння усвідомленню цінностей як основи життєвого самовизначення, формування вміння конструктивної взаємодії та пошук себе на ринку праці, ознайомлення клієнтів пробації з соціальними послугами, які надаються державною службою зайнятості щодо сприяння у працевлаштуванні та вакансіями, які є на ринку праці району.

Під час зустрічі присутніх ознайомили з послугами, які надає центр зайнятості, наявністю вакансій, можливістю набуття нової професії та практичними порадами щодо пошуку роботи.

В завершенні заходу, представник Герцаївської районної філії центру зайнятості населення пояснила умови та порядок реєстрації в центрі зайнятості та необхідні для цього документи. Начальником Герцаївського районного сектору відмічено, що питання працевлаштування та зайнятості осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі відіграє важливу роль у профілактичній роботі, а така співпраця сприятиме виправленню засуджених, їх адаптації у суспільстві.