На нараді в РДА обговорили проведену у районі роботу у напрямку легалізації заробітної плати

Вчора, 18 липня в райдержадміністрації  пройшла нарада, на якій йшлося про проведену у Герцаївському районі роботу у напрямку легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

В нараді, яка пройшла під головуванням в.о. голови районної державної адміністрації Тетяни Глібочну, взяли участь сільські голови, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних служб, районних представництв міністерств та відомств, а також  голова Герцаївської районної ради Віктор Чукля, заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці в Чернівецькій області Валентина Панчишина, заступник начальника Новоселицького управління, начальник відділу доходів і зборів з юридичних осіб  Наталья Габа, заступник начальника фінансово-економічного управління Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Майя Філіпець та роботодавці району.

Про роботу районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення  доповів учасникам наради секретар робочої групи Володимир Маніга. Він поінформував, що в районі на сьогодні відсутня заборгованість із заробітної плати, робочою групою постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо важливості оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

За результатами роботи робочої групи було легалізовано ряд робочих місць.

Також зі своїми аналітичними довідками, пропозиціями та рекомендаціями в сфері виведення зайнятості з тіні виступили заступник начальника Новоселицької ОДПІ-начальник Герцаївського відділення Анатолій Гортопан, представниця ГУ ПФУ в Чернівецькій області Майя Філіпець та Управління Держпраці в Чернівецькій області Валентина Панчишина. За результатами наради в.о. голови дала ряд доручень, направлених на покращання ситуації в сфері легалізації заробітної плати та зайнятості.