У Герці на круглому столі обговорили реформу освіти та мовне питання

У  Герцаївському районному будинку культури відбувся круглий стіл на тему “Реформа освіти і мовне питання: точка зору суб’єктів освіти”.

Захід був підготовлений та проведений Українською асоціацією дослідників освіти в рамках проекту “Сприяння міжкультурного діалогу щодо вивчення української мови представниками національних меншин” за програмою “Просування реформ в регіони”, за підтримки Європейського союзу та міжнародного фонду “Відродження”.

В якості модераторів круглого столу виступили президент Української асоціації дослідників освіти, доктор соціологічних наук, професор Світлана Шудло та керівник ГО “інститут місцевого самоврядування”, кандидат історичних наук, доцент Сергій Яремчук. Також Українську асоціацію дослідників  освіти представляли віце-президент Української асоціації дослідників освіти, доктор педагогічних наук, професор Оксана Заболотна  та кандидат соціологічних наук, доцент Тетяна Медіна.

Під час круглого столу, в якому брали участь представники громадськості, освіти, журналісти та інші, були обговорені шляхи імпліментації нового освітнього закону та проблеми з якими стикаються представники нацменшин.

Загалом дискусія вийшла досить продуктивною та  цікавою.