У центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України

У Герцаїському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Герцаївського районного військового комісаріата майора Петра Іваніна та начальника відділення забезпечення старшого лейтенанта, Сергія Марчука.

Військову службу за контрактом можна розглядати як місце роботи і для чоловіків,і для жінок. Уклавши контракт, людина мінімум на три роки отримує зайнятість та фінансову стабільність.  Сьогодні державна політика у даній сфері суттєво підвищує конкурентоздатність військової служби на ринку праці. Також він ознайомив учасників семінару з умовами проходження служби за контрактом та потребою військових формувань в кадрах. Прфінформував, що найбільш затребуваними є механіки, водії, монтажники, кухарі, радіо телефоністи, та ін.. Заробітна плата складає від 7000 до 17.620 тис  гривень. Також. розмовляли і про пільги для військовослужбовців та норми чинного законодавства, що регулюють питання проходження служби.

Наприкінці семінару  безробітні які брали в ньому участь поспілкувалися з представниками військового комісаріату й отримали відповіді на запитання, що містять матеріали, орієнтовані на популяризацію служби в лавах української армії. А учасники, яких зацікавила інформація стосовно вищезазначених питань, були запрошені на співбесіду до військового комісаріату.