Для бізнесу та жителів Герцаївського району функціонує податковий Центр обслуговування платників

За січень – травень 2018 року в Центрі обслуговування платників який функціонує при Герцаївському відділенні Новоселицької ОДПІ Головного управління ДФС у Чернівецький області, відвідало 1906 платників податків – підприємців та юридичних осіб, а також пересічних громадян.
Нагадаємо, що в Центрі обслуговування платників, що знаходиться за адресою м. Герца, вул..Центральна, 41, надається комплекс адміністративних, консультативних та інформаційних послуг. Платники у зручний для них час мають змогу подати податкову звітність, отримати кваліфіковану консультацію та адміністративні послуги.
З переліком адмінпослуг та зразками форм документів (інформаційні картки, форми заяв), що надаються платникам податків можна ознайомитися на офіційному порталі «Територіальні органи ДФС у Чернівецькій області» у розділі «Центри обслуговування платників» за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/…/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-p…/, а також на інформаційних стендах Центру обслуговування платників.
Координацію та контроль за своєчасним та якісним обслуговуванням, оперативне реагування на проблемні питання та надання допомоги відвідачам ЦОП здійснює консультант – модератор Лисак Яніс Сергійович телефон (03740) 2-19-16.
Щодо режиму роботи: Центр обслуговування платників Новоселицької ОДПІ надає послуги щоденно в робочі дні з 9:00 до 18:00, у п’ятницю – з 9:00 до 16:45, в суботу – з 9:00 до 13:00, неділя – вихідний. Обідня перерва – з 13:00 до 13:45.
Про неправомірні дії чи бездіяльність працівників фіскальної служби, факти корупції, неякісне обслуговування, некоректне ставлення, умисно створені працівниками відомства перешкоди у ведені господарської діяльності повідомляйте на інтерактивний сервіс «Пульс» телефон цілодобової лінії (0800) 501-007 (напрямок «4»), детальніше на офіційному веб-порталі ДФС України сервіс «Пульс» за посиланням: [email protected]