В Герці відзначили день Європи

Щорічно, з 2003 року у третю суботу травня в Україні святкують День Європи, що сприяє зближенню та поширенню культурно-гуманітарних відносин з країнами Європи, зокрема ЄС.
З цієї нагоди сьогодні, 18 травня в Герцаївській ЦРБ відбулося професійне спілкування з бібліотекарями бібліотечної системи за темою «Модерна бібліотека. Європейський досвід» під час якого в он-лайн режимі долучилися: Марія Довгань, заступник директора з наукової роботи Чернівецької обласної бібліотеки ім. М. Івасюка; Тет’яна Юдковська, директор Бричанської районної бібліотеки, Молдова; Ніна Навроцькі, головний спеціаліст з музейно-культурної та бібліотечної справи цього ж закладу.


Спілкування було присвячено низці питань: «Євроінтеграція публічних бібліотек Чернівецької області: співпраця, взаємодія, завдання»; «Європейський досвід у практику роботи публічних бібліотек Бричанського району, Молдова»; «Публічні бібліотеки Герцаївщини в процесі євроінтеграції».
Також було проведено огляд виставки фахових періодичних видань «Європа: з досвіду роботи бібліотек», віртуальна мандрівка бібліотеками країн Європи та презентацію інформаційного кутка «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся».
Одяг учасників заходу підкреслювало незабутність святкування в цей день – Всеукраїнського дня вишиванки до якого долучилася і бібліотечна спільнота Герцаївщини.