У Герцаївському районному центрі зайнятості влаштували ярмарку вакансій

Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку  претендентів на вакантні місця є проведення міні ярмарок вакансій.

 Такий захід відбувся в Герцаївській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості.   На міні – ярмарку вакансій було запрошено  представника ТОВ «Карпатія Бук». Підприємство має потребу в підсобних робітниках – 4 особи, в тому числі  1 особа з інвалідністю.

Представник товариства Олег Кілару детально розповів про вільні робочі  місця. Ознайомив з умовами праці, режимом роботи, розміром заробітної плати, тривалістю робочого часу.

Захід відвідали 30 осіб з числа безробітних, в тому числі 9 осіб з інвалідністю.  З числа претендентів п’ятеро осіб виявили бажання працевлаштуватись.

Також для  9 безробітних з осіб з інвалідністю у Герцаївському районної  філії Чернівецького обласного центр зайнятості пройшов семінар «Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем» за участю Герцаївського бюро правової допомоги. 

Фахівець  з профорієнтації  надав консультацію щодо гарантій держави у сфері зайнятості, навели приклади успішного працевлаштування.  Основною проблемою працевлаштування інвалідів є неналежна кількість спеціалізованих робочих місць, які відповідали б усім вимогам індивідуальної програми реабілітації, відсутність зацікавленості працедавців у прийнятті на роботу цієї категорії громадян.

У підсумку проведення заходів їх учасники погодилися з думкою, що запорукою успішного вирішення питання працевлаштування осіб з  інвалідністю є спільні дії служби зайнятості, роботодавців, а також самих безробітних.