Працівники Герцаївського РС УДСНС перевірили готовність місцевих пожежних команд

Станом на 8 травня поточного року на території Герцаївського району виникло 14 пожеж проти 13 за аналогічний період 2017 року.

 Прямі збитки від пожеж складають 685000 грн. проти 874 000 грн. В результаті пожеж знищено та пошкоджено 7 будівель та 1 автомобіль. Із 14 пожеж 4 пожежі виникли на відкритій території із-за людської необережності, а саме через спалювання сміття та сухої рослинності.

 З настанням пожежнонебезпечного  періоду зростає ймовірність виникнення пожежі в лісовій місцевості краю. Вогонь – із поєднанням деревини та кисню, стає причиною негативних наслідків для природи, здоров’я, а іноді й життя людини. У зв’язку із цим представниками Герцаївської РДА та Герцаївського РС УДСНС України у Чернівецькій області перевірено готовність місцевих пожежних команд в с. Цурень, с. Горбово, с. Мольниця та с. Байраки. За результатами перевірки встановлено що підрозділи готові до реагування на події різного характеру.

Також керівництво Герцаївський РС УДСНС України у Чернівецькій області, органів виконавчої влади та органами місцевого самоврядування звертається до мешканців краю з проханням дотримуватись основних правил пожежної безпеки, а саме:

– не спалюйте суху траву в лісовій смузі та на відстані меншій ніж 50 метрів від лісу;

– не спалюйте рештки із садибних ділянок в вітряну погоду.