Герцаївським рятувальникам подарували нове обладнення

Вчора, 4 травня у місті Герца відбулося урочисте вручення нового спорядження та засобів малої механізації бійцям Державної пожежно-рятувальної частини № 13.

На заході були присутні т.в.о. начальника Управління ДСНС Андрій Мамавко, голова Герцаївської районної державної адміністрації Віорел Ястремський, голова Герцаївської районної ради Віктор Чукля та голова Острицької об’єднаної територіальної громади Василь Цуркан.

Для місцевого пожежно-рятувального підрозділу було придбано каски пожежних і краги. Окрім цього, пожежно-рятувальна частина отримала рації для зв’язку, мотопомпи та бензоріз, що будуть використовувати рятувальники у разі різних можливих надзвичайних ситуацій.

Спорядження та спеціальні інструменти, які сьогодні урочисто вручили вогнебоцям, вдалось придбати за кошти, виділені у рамках районної програми розвитку цивільного захисту. Варто зазначити, що дана програма діє на Герцаївщині вже не перший рік і щоразу певна сума виділяється для потреб пожежно-рятувальної частини, адже від цього залежить надійність протипожежного захисту району.