Валентин Наливайченко зустрівся зі своїми прихильниками у місті Герца

17 квітня лідер Руху “Справедливість” Валентин Наливайченко зустрівся зі своїми прихильниками у місті Герца. В ресторані ВалТан зібралось понад 100 людей, щоб послухати відомого політіка. Під час зустрічі були обговорені проблеми відкриття пункту пропуску з Дяківці-Раковец, безробіття, допомогу інвалідам, проблеми сільського господарства, проблеми корупції, національної безпеки та багато інших.

Присутні запитали пана Наливайченко як він відноситься до прийнятого минулої осені “Закону про освіту”, а саме статті, яка передбачає, що всі школи в Україні поступово перейдуть на державну мову викладання.

Політик відповів, що, беззперечно, єдиною державною мовою має бути українська. В той же час всі представники національних меншин мають право говорити та навчатися рідною мовою. Він також заявив, що Рух “Справедливість” виступає за скасування акцизу на ввезення автомобілів з Європи, за жорстке покарання за незаконну рубку лісу та вивезення кругляку за кордон тощо.

Валенина Наливайченко супроводжували Руслан Колесніков, керівник секретаріату партії та Ігор Кобеля, голова обласної парторганізації.