Ігор Кобеля: долучайтеся до “Справедливості” Валентина Наливайченка

Шановні буковинці, мешканці Герцаївського району!

Рух “Справедливість” Валентина Наливайченка швидко посилює свою присутність у Чернівецькій області. Завдяки принциповій позиції нашого лідера, щодо боротьби з корупцією, розкраданням Державної казни, олігархами, виведенням коштів у офшори. Завдяки чіткому ставленню до необхідності негайного підняття пенсій та мінімальних зарплат, нетерпимості до чиновницького свавілля у центрі й регіонах, все більше буковинців стають під наші партійні прапори. 

Людям імпонує розважливість і глибина оціночних суджень Валентина Наливайченка, який, наприклад, одним з перших заявив: новий Закон про освіту, що конкретно зачепив питання навчання рідною мовою для нацменшин, є недосконалим і приймався поспішно, без обговорення у суспільстві. І це тільки один меседж.

Тому люди тягнуться до політика та політсили з чіткими програмними засадами, головною з яких є зростання рівня життя простих українців у рази. Громадяни йдуть до того, хто сповідує принципи справедливості у кожному фрагменті нашого життя. 

Зараз відбуваються вибори в ОТГ. У Чернівецькій області вони цими днями пройдуть у Герцаївському та Заставнівському районах. 

Як очільник обласної організації Руху “Справедливість”, звертаюся до вас, дорогі краяни, з проханням долучитися до цього важливого для кожного мешканця процесу. Я родом з Герцаївського району і мене завжди обурювало те, що і мій рідний район, і інші райони Чернівецької області фінансувалися центральною владою за остатковим принципом, і це не дозволяло покращувати рівень життя людей, вирішувати наболілі соціальні питання, розбудовувати інфраструктуру. Це треба змінювати. 

Приходьте до нас з пропозиціями, пропонуйте себе у кандидати на виборах у ОТГ. Ми чекаємо на активних, небайдужих, газдовитих людей. Разом ми – сила. 

Контактні особи: Вієру Лілія 0960891832, Олару Лілія 0502332627, Міхай Георгій 0973712812

З повагою

Ігор Кобеля,

голова Чернівецької обласної організації Руху “Справедливість”