Посол Австрії відвідала Хряцьку

22 березня в с. Хряцька побувала моніторингова місія проекту ААР/ПРООН «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей» та Надзвичайний і Повноважний Посол Австрії в Україні Герміне Поппеллер.

Іноземним гостям представили результати проекту громади «Термомодернізація будівлі Хряцківського НВК». Хряцьківський сільський голова Емілія Матей та вихованці навчально-виховного комплексу тепло зустріли поважних гостей. У навчальному закладі за кошти Уряду Австрії зроблено необхідні енергозберігаючі заходи для комфортного навчання учнів. Надзвичайний і Повноважний Посол Австрії в Україні Герміне Поппеллер подякувала юним буковинцям за теплий прийом та наголосила: «Європейські кошти – це лише інструмент для розвитку громад, найважливіша робота – на місцях».

Надзвичайний і Повноважний Посол Австрії в Україні висловила побажання, щоб роботи з реконструкції НВК були продовжені, та закликала мешканців ОТГ розвиватися і надалі, ставати кращими, прагнути більшого для своєї маленької батьківщини –свого села.

Заступник голови обласної державної адміністрації Василь Гостюк наголосив, що процес децентралізації реалізують саме такі молоді люди – активні, амбіційні, які прагнуть змін на краще у своєму населеному пункті, і не бояться їх впроваджувати.    Також поважні гості зустрілися з педагогічним та батьківським колективом. Голова громадської організації «Хряцьківський вогник» Павло Суружіу представив результати участі громади в проекті ААР/ПРООН «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей». Загальна вартість проекту – 450 тис. грн. Це спільна справа села, району, ОТГ, громадськості і міжнародних донорів.

Окрім того, у селі Хряцька іноземні гості відвідали автомайстерню, створену за підтримки проекту ААР/ПРООН «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей» ФОП Тінку Оксани.