В Герцаївському ліцеї відзначили 230-річчя з дня народження Георгія Асакі

19 березня в Герцвївському ліцеї  “Георге Асакі” відбулася літературна акція, присвячена 230-річчю з дня народження видатного румунського письменника, публіциста, журналіста та мецената, який народився у нашому місті, – Георгія Асакі. Організаторами заходу  були Товариство румунських письменників з Чернівців у співпраці з  Генеральним консульством Румунії в Чернівцях та Герцаївським ліцеєм.

Гостями цього літературного заходу були Іонел Іван,  міністр-радник Генерального консульства Румунії в Чернівцях ; Симіон Гочю, поет, прозаїк і журналіст; Мірча Лютик, поет, журналіст, перекладач;                Іліє Т. Зегреа, голова Чернівецького товариства румунських письменикив ; Дойна Божеску, поетеса, головний редактор газети “Конкордія” та Октавіан Магас, начальник відділу освіти, молоді та спорту Герцаївської РДА.

Учні та вчителі присутні в залі мали нагоду послухати буковинських письменників та дізнатися їхню думку про життя, творчість та діяльність Георгія Асакі. Також під час заходу ліцеїсти прочитали  вірші та байки Видатного герцаївця.