На базі Молницької ЗОШ відбувся семінар-практикум вчителів історії та правознавства

Вчора, 15 лютого на базі Молницької ЗОШ відбувся семінар-практикум вчителів історії та правознавства ЗНЗ району на тему: «Розвиток логічного мислення та надання якісних освітніх послуг шляхом використання інноваційних технологій на уроках історії та правознавства».

З початку учасникам семінару продемонстрували відкритй урок з історії України в 7-а класі на тему: «Галицько-Волинська держава за правління Данила Романовича». Вчителька Ганна Георцан детально розповіла учням про постать Данила Романовича, використовуючи при цьому найсучасниші методики викладання історії.

Другим став урок з правознавства в 9-б класі на тему: «Прийняття на роботу неповнолітнього. Як законодавство регулює працю неповнолітніх», який провів вчитель Деніс Дорофтей. Учні дізналися про всі нюанси працевлаштування неповнолітніх, про те як держава захищяє іхні праа в цій сфері та про те де зараз можна знайти роботу для особи яка ще не має 18 років.

Також  був проведений позакласний захід-суд з основ правознавства: «Не винось вироку, не вислухавши обидві сторони».

В кінці присутніх запросили до актової зали де пройшов позакласний захід: «Пам’яті Героїв Небесної присвячується». Учні 7-го класу піснями та віршами вшанували героїв які віддали своє життя за свободу України.