На Герцаївщині пройшла “Велика Українська Хода”

Вчора, 5 лютого на центальній площі районного центру пройшла акція  “Велика Українська Хода”.  Цей захід проходить з метою вшанування Героїв Майданів, Героїв російсько-української війни та заради об’єднання всіх людей нашої держави в прагненні миру в Україні.

Волонтерки та учасниці Євромайдану Катерина Валевська та Оксана Герасименко привезли в м. Герца більше 200 прапорів бойових бригад, підрозділів, які захищають нашу країну на Сході України, прапори, які передали матері загиблих внаслідок російської агресії воїнів, прапори з прифронтових міст Луганської та Донецької областей, які були розгорнуті на центральній площі міста. Як розповіла під час зібрання організатор акції Катерина Валевська, «Хода» почалася ще 14 вересня з київського Майдану. ЇЇ метою стало вшанування пам`яті жертв Революції гідності та АТО, пронесення через всю Україну духу патріотизму.

У патріотичному зібранні взяли участь в.о. голови районної державної адміністрації Тетяна Глібочану, Герцаївський міський голова Василь Скрипкару, учнівська молодь та громадськість, які під час акції приєднали прапор Герцаївщини до решти прапорів “Великої Української Ходи”. На прапорі мешканці району написали свої щирі думки, побажання миру і процвітання Україні, слова вдячності нашим захисникам.