Працівники сфери культури підбили підсумки своєї роботи за 2017 рік

У перший день лютого в приміщенні Герцаївському РБДТ працівники сфери культури Герцаївського району підбили підсумки своєї роботи за 2017 рік.

З загальною доповіддю про стан, досягнення та проблеми сфери культури перед присутніми виступив начальник відділу культури, національностей та релігій Герцаївської РДА Адріан Медведь. Після нього до трибуни почергово вийшли директор районного будинку культури Ілля Вієру, директор центральної районної бібліотеки Олена Міхай, директори Герцаївської та Горбівської музичних шкіл Іван Русу та Сергій Балаш. Кожен з них детально прозвітував про результати роботи у минулому році та про стан справ в організаціях, якими вони керують.

Можна зробити висновок, що минулий рік був досить успішним та плідним для розвитку культури в нашому районі. Були відремонтовані декілька клубних закладів, проведений капітальний ремонт районного будинку культури, проведений на високому рівні фольклорний фестиваль “У джерел”, наші артисти взяли участь та здобули призові місця у ряді міжнародних фестивалів та конкурсів. Заборгованості по заробітній платі за підсумками року немає.

Приймали звіти очільники району: Голова Герцаївської районної ради Віктор Чукля та в.о. голови РДА Тетяна Глибочану, які відмітили позитивну тенденцію розвитку культури у районі, зазначивши, що районна влада і надалі буде підтримувати цю важливу сферу, а також начальник обласного управління культури Віра Кітайгородська. Вона нагородила грамотами та подарунками найкращих працівників цієї сфери, зазначивши, що культура є найбільшим багатством Герцаївщини. 

В кінці оркестр народних інструментів “Плаюл Херцей” під керівництвом Іллі Кришмару продемонстрував присутнім чудову концертну програму.